Masaż to obecnie zalecana metoda relaksu. Masaż sam w sobie ma także olbrzymie znaczenie w terapiach i lecznicze. Dlatego tak ważne jest żeby z uwagą wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych zainteresowania gabinetów jednak szczególną uwagą trzeba koniecznie obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
drenaż limfatyczny Opole
Oprócz tego salon specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż wschodni – jest to wskazany rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od zarania dziejów. Powstał wraz z innymi metodami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z dobrodziejstw takiej formy relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równo rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka na co dzień nazywana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje wiele różnorakich metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole